Останні новини

"Почекай тут, я поки покурю": вагітна Василіса Фролова розповіла про свої "пригоди" у державному пологовому

Зі всіма "принадами" пострадянської медицини зіткнулась вагітна українська телеведуча Василіса Фролова, яка вирішили спостерігати свою вагітність у 7-му пологовому будинку Києва

Зі всіма "принадами" пострадянської медицини зіткнулась вагітна українська телеведуча Василіса Фролова, яка вирішили спостерігати свою вагітність у 7-му пологовому будинку Києва.

Про свої "пригоди" вона розповіла на своїй сторінці в Facebookповідомляє Kyiv Live.

"Взагалі то, я з таким меседжем і відкривала свою "обмінну картку", чесно і відверто сказала, що вірю в медичну реформу, сподіваюсь на кваліфікацію фахівців в "кращому" перинатальному центрі країни. На що мені вже тоді відповіли зверхньою посмішкою та відмовились надавати особистий телефон мого лікаря. До речі, навіть хочу оприлюднити її прізвище - Тихоненко. Не бажаю вам потрапити до людини, яка настільки не любить свою справу. Я трималась до останнього, дійсно давала їй шанс та проявляла дива толерантності", - написала зірка.

Проте її сподівання на краще у медичній системі швидко розвінчала лікарка, яка вела історію вагітності. Крім того, що пацієнтка не могла додзвонитися до неї по кілька днів, щоб дізнатися результати аналізів, ще й на прийомі трапився курйоз, який показує безвідповідальне ставлення фахівця до своєї роботи.

"Але одного разу я прийшла на прийом по запису в назначений час, вона вийшла та здивовано запитала: "А хіба ти не через годину? Тоді посиди почекай тут, я поки покурю", - поділилася Фролова.

Крім того, Фролова додала, що коли захворіла коронавірусом - відразу ж скасувала всі свої візити. Проте їй потрібна була консультація лікаря, а підтримки чи навіть відповіді на телефонний дзвінок зірка не дочекалася. 

"Вкотре, коли я попросила мені передзвонити, я випадково почула голос лікаря. Вона, як завжди, відповіла: "Та не можу я з нею говорити, мене взагалі головний лікар викликає". Без зайвих церемоній мені відповіли: "Вона не хоче з вами розмовляти" і кинули трубку!" – підкреслила Фролова.

Розчарувало вагітну телеведучу і загальне обслуговування у лікарні. Хоч до не надто сучасного обладнання та великих черг зірка готувалася, проте одного разу їй довелося зустрітися із хамством персоналу медзакладу.

"Я можу припустити те, що в держзакладах здебільшого за все відповідають пенсіонерки радянської закалки, так одна з таких мені нахамила, витираючи шваброю мою кров, яка бризнула на підлогу з руки після аналізу "ходять тут, кров розливають замість того, щоб спокійно сидіти". Я можу припустити черги та відсутність деяких атрибутів сучасності, але таку ненависть до клієнтів, які довіряють лікарям найцінніше, я не можу уявити до сих пір", - додала Фролова.

За словами телеведучої, їй довелося звернутися до приватної клініки, що продовжити спостерігати за вагітністю.

Нагадаємо, породілля з Фастова на Київщині розповіла, як її з діагнозом відшарування плаценти та загрозою передчасних пологів на “швидкій” перевозили з Фастова в Київ. Жінка сама сплатила за бензин 800 гривень, щоб заправити карету швидкої допомоги, але по дорозі водій відхилявся від маршруту та підвозив у автомобілі сторонніх людей.

Вийти в ефір
26.01