Останні новини

Погром у маріупольському АТБ: дружина дебошира розповіла свою версію конфлікту. Відео

На що жінка просила матеріальну допомогу не пояснила.

Мешканка Маріуполя Юлія Ломтадзе, чий чоловік на ім'я Йосип розтрощив сокирою каси магазину "АТБ" 22 квітня, розповіла на відео свою версію конфлікту. Запис пояснення, яке вона читала з телефону опублікували у соцмережах.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на PavlovskyNews.

Читайте також: Чоловіка, який розгулював Одесою з нутрощами і головою батька, відправили на лікування у психлікарню

За словами Юлії, вона прийшла в магазин із двома дітьми – 11-ти і 4-х років. Вони стали в чергу, а жінка чекала за межами каси. Втім, касирка зажадала, щоб на дітей наділи маски або вона не проб'є їм товар.

"Між нами зав'язалася суперечка, я стверджувала, що її вимоги є незаконними... На мою адресу посипалися образи з боку персоналу "АТБ" і покупців", – стверджує жінка.

Вона заявила, що є астматиком, тому за медичними показаннями маску не носить.

Далі на Ломтадзе нібито напала невідома жінка, схопила її за волосся і наносила удари руками, а через деякий час забіг чоловік тієї жінки і почав допомагати наносити удари на очах дітей.

"Після того, як діти почали кричати, вони відпустили мене, вибігли з магазину і зникли на своєму автомобілі. Я встигла зафіксувати їх і автомобіль, на якому вони поїхали, на свій телефон", – зазначила вона.

Відео, за її словами, "АТБ" приховує. На суді про запобіжний захід компанія заявила, що у них у той момент були технічні неполадки.

"Хочу, щоб ви знали, що всі дії Йосипа були в стані афекту і спрямовані на захист своєї сім'ї", – підкреслила Ломтадзе.

<iframe width='620' height='400' src='https://www.obozrevatel.com/player/2806907.htm' title='embed' frameborder='0' allowfullscreen></iframe>

Також жінка попросила про матеріальну допомогу. Однак, на що саме збирає гроші не пояснила, але провсяк випадок продиктувала номер банківської картки своєї матері. Обурені діями дебошира люди намагалися з'ясувати мету збору коштів на її Facebook-сторінці, проте Юлія спростувала свої слова вказавши, що "ніколи такою справою не захоплювалася", а маску - не носила.

Снимок экрана 2021-04-27 в 17.53.52.png

Снимок экрана 2021-04-27 в 17.43.29.png

Скріншот: facebook.com/Юлія Ломтадзе

Нагадаємо: 

  • У Маріуполі чоловік без маски увірвався в один із продуктових супермаркетів відомої мережі з сокирою. Він почав гучно та нецензурно лаятися, а також розтрощив усі каси у приміщенні.
  • Поліція провела обшуки у чоловіка, який напередодні розтрощив сокирою супермаркет у Маріуполі. У нього знайшли зброю та наркотики.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05