Останні новини

По-іншому не могла: психолог Наталя Холоденко розповіла, чому пішла від чоловіка

Психолог назвала головну причину розлучення

Український психолог Наталія Холоденко нарешті розповіла, чому розлучилася з чоловіком. Виявляється, причиною стали відсутність спільних цілей та байдужість партнера.

Про це інформує Kyiv Live з посиланням на "Зірковий шлях".

Читайте також: як зрозуміти, що ваш шлюб дійшов кінця

"В мене не хотів чоловік переїжджати. Дуже сильно. Я півтори роки їздила з Черкас з грудною дитиною. Три години у маршрутці. Мама не могла допомогати, тому що тато хворів. Вона за татом слідкувала. Свекруха працювала", - розповідає Холоденко.

По словам психолога, під час зйомок вона залишала сина з колегами, а ввечері знову поверталась до Черкас. Врешті-решт жінка втомилася від постійних переїздів та байдужості чоловіка.

"Через півтори роки я прийняла радикальне рішення, що я переїжджаю до Києва, що я більше так не можу. Мій чоловік сказав, що він проти. Тоді я вирішила переїхати сама", - прокоментувала експерт.

Холоденко ще давно наголошувала на тому, що зміни - невід'ємна частина життя, а тому ставитися до них варто спокійно та без зайвого драматизму.

"В житті немає нічого стабільного. Тому неодноразово змінювала канали, проєкти, вектор своєї діяльності, партнерів у відносинах. Зміни нелегко даються, але мені важливо діяти у відповідності з тим, що я вважаю актуальним для мене. Чим раніше відмовляюся від того, що стало неактуальним, тим краще", - зазначила одного разу жінка.

Нагадаємо: 

  • Kyiv Live показав ексклюзивні кадри розкішного маєтку Ротару. Окрасою будинку вважається вітальня із каміном, люстрою у середньовічному стилі та скляною стіною від підлоги до даху.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
11.04