Останні новини

Покататись на лижах у Славському: потяг "Інтерсіті" з Києва до Львова продовжили до гірськолижного курорту

На зимові свята з Києва до відомого гірськолижного курорту Славського їздитиме потяг "Інтерсіті". Його маршрут пролягатиме через Львів та Стрий.

Про це повідомляє westnews.info із посиланням на джерела у Львівській обласній державній адміністрації.

интерсити поезд.jpg

Ініціаторами запуску нового потягу стали Державне агентство розвитку туризму України та Львівська ОДА. Потяг курсуватиме щоденно з 15 грудня до 17 січня. З Києва до Львова і назад він вже нині їздить за графіком потягу Київ-Перемишль, який не курсує з початку карантину. Але цього разу маршрут продовжать - до Стрия і Славського. Після 17 січня курсування цього потягу залежатиме від його популярності у пасажирів.

Як відомо, Славське - популярний гірськолижний курорт у Стрийському районі Львівської області. За словами заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода, у цьому туристичному селищі "вже нині є понад 500 гостинних садиб, де можна зупинитися родиною чи дружньою компанією та, в умовах карантину, уникати контактів з іншими гостями".

Нагадаємо, в Україні хочуть запустити швидкісний поїзд до кордону з Євросоюзом. Він буде їздити за маршрутом - Одеса-Київ-Львів-кордон із ЄС.

Вийти в ефір
29.11