Останні новини

Показала інтимну частину без білизни та обізвала сексистом: біля виборчої дільниці Зеленського чекала активістка Femen

Дівчину затримали охоронці

Сьогодні, 25 жовтня, на виборчій дільниці №489 у Оболонському районі столиці президента Володимира Зеленського з першою леді Оленою зеленською зустріла оголена активістка Femen, яка заявила, що глава держави сексист.

Про це повідомляє “Страна”.

Все відбулося дуже швидко. Коли президент з дружиною йшли до участку вибігла дівична та задерла спідницю червоного кольору. Під спідницею не було нижньої білизни, а лобкова частина в зеленці. На подолі спідниці був напис Zexist.

Акція була двохсекундною, провокаторку одразу заламала охорона президента.

Джерело: Страна

Написом Zexist Femen обізвала правління “президента-анекдотчика, який дозволяє собі та своїй банді сексистські висловлювання на адресу жінок”, - розповіли у Femen.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/dBgbK9AeN8Y" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Джерело відео: Інформатор

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні проходять місцеві вибори. Українці обирають депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів. Кияни обирають міського голову та депутатів Київради. На столичні виборчі дільниці протягом всього дня прибувають політики, щоб віддати свій голос. Журналісти Kyiv Live приїхали на виборчі дільниці, щоб поспостерігати за політиками і тим, як вони голосують.

Вийти в ефір
18.05