Останні новини

Полегшення і дітям, і батькам: у Києві планують відновити навчання у школах з 25 січня

На відновленні очного навчання наголошує Віталій Кличко

У Києві налаштовані відновити навчання в усіх школах з 25 січня. Очільник міста, Віталій Кличко вже неодноразово звертався до Уряду, аби повернути учнів до навчальних закладів.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пресслужбу КМДА.

Читайте також: Уряд підвищить зарплати вчителям

Кличко нагадав на своєму щоденному брифінгу, що вже неодноразово звертався до Уряду щодо відновлення навчання в молодшій школі, аби учні перших-четвертих класів могли повернутися за парти.

"Це поліпшить і процес навчання учнів молодших класів, і дозволить їхнім батькам працювати. Враховуючи, що суворий карантин завершується в кінці цього тижня, Уряд має ухвалити рішення, як далі вчитимуться школярі. Столична влада налаштована відновити з 25 січня навчання в усіх школах міста. До звичного навчального процесу повернеться початкова школа – з першого до четвертого класу. І мають повернутися за парти учні старших, особливо, випускних, класів. Аби належно підготуватися до атестації, ЗНО та вступної кампанії в вищі навчальні заклади", – наголосив Віталій Кличко.

Також мер додав, що зміни навчального процесу у столиці вже відпрацьовані. І в разі необхідності, якщо епідеміологічна ситуація стане гіршою, у Києві буде застосована змішана система навчання, себто на дистанційне навчання відправлятимуть не усіх школярів.

Кличко зазначив, що столичні садочки продовжують працювати у звичайному режимі. На карантин зачинений один заклад дошкільної освіти – у Шевченківському районі. Також через виявлені випадки вірусу тимчасово закриті 39 груп у 36 садках. Наповненість дітей у дитячих садочках Києва – понад 40 відсотків.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.04