Останні новини

Поліція затримала кураторку “групи смерті”, в якій дітей спонукали до суїциду

Дівчина має психічні відхилення

У соціальних мережах активізувалися “групи смерті”, якими захоплюються українські школярі, що призводить до самогубств. Нещодавно поліція виявила та затримала кураторку однієї з них, дівчина має психічні відхилення. Таку інформацію надала начальник управління ювенальної превенції Нацполіції Лариса Зуб.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Апостроф.

Читайте також: Під Києвом чоловік збив на тротуарі жінку з дитиною

"Це не нові ігри, просто періодично вони активізуються. Наприклад, не так давно була виявлена дівчина, яка була куратором однієї з таких ігор, і втягнула 13 дітей в спілкування, пов'язане зі схилянням до вчинення суїциду. На даний момент вона перебуває на лікуванні, у неї психічні відхилення”, - зазначила співробітниця поліції.

Вона наводить таку статистику самогубств за минулий 2020 рік: 137 завершених суїцидів серед дітей від 8 до 17 років. Найбільше самогубств скоюють діти від 14 до 17 років. Частіше - хлопчики, вдвічі рідше - дівчата. 

Встановити причину самогубства поліції не завжди вдається, адже дитина не залишає жодних записок та не виявляють факти того, що на дитину впливали.

Найчастіше причинами суїцидів вважають конфлікти з дорослими або однолітками, буллінг в школі, нерозділене кохання, а також сумнозвісні "групи смерті" в мережі. Ці "ігри" в соціальних мережах близько 5 років тому були популярними серед підлітків.

Проте у поліції підтверджують, що вони активізувалися й зараз.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
01.03