Останні новини

Польща змінює правила в’їзду: що треба знати українцям

Нові правила почнуть діяти з 30 березня.

Із 30 березня Польща запроваджує зміни до режиму в’їзду в країну. Запроваджують обов’язковий карантин для тих, хто прибуває з країн шенгенської зони, але його мождна уникнути за наявності негативного тесту на COVID-19.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис на сторінці Посольства України в Польщі у Facebook.

Читайте також: Зеленський пропонує впровадити "паспорти вакцинації" в Україні

Особи, які в'їжджають до Польщі з країн, що не входять до Шенгенської зони (в тому числі Україна), будуть направлятися на обов'язковий карантин. Звільнення від карантину можливо (в разі отримання негативного результату тесту на коронавірус, зробленого на території Польщі). Наявність такого ж тесту, але зробленого поза цією країною, не звільнятиме від ізоляції.

Особи, які будуть в'їжджати в Польщу з країн, що входять до Шенгенської зони:

  • повинні мати негативний результат тесту на Sars-CoV-2, зробленого не пізніше, ніж за 48 годин до перетину кордону. При відсутності негативного результату тесту іноземні громадяни будуть направлятися на карантин;
  • звільнення від карантину можливо в разі отримання негативного результату тесту на Sars-CoV-2, виконаного на території Польщі. Вид тесту - PCR або антиген-тест.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04