Останні новини

Помічнику депутата Юрченка заборонили виїжджати з Києва та забрали паспорт: подробиці

Вищий антикорупційний суд продовжив помічнику депутата Юрченка Івану Фищенку заборону виїжджати з Києва без дозволу до 28 лютого

Вищий антикорупційний суд продовжив помічнику депутата Юрченка Івану Фищенку заборону виїжджати з Києва без дозволу до 28 лютого. Також йому заборонили спілкуватися з депутатом Олександром Юрченко. Неофіційного помічника підозрюють в отриманні хабара.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на матеріали суду.

Крім того, суд зобов'язав підозрюваного прибувати до слідства та суду за першим викликом, повідомляти про своє місцезнаходження та у разі зміни місця проживання чи роботи. Помічника політика зобов'язали здати на зберігання всі свої документи, зокрема ті, що дають право перетнути кордон.

Обмеження діють до 28 лютого.

Раніше Вищий антикорупційний суд до 24 лютого продовжив заборону на виїзд з Києва депутату Верховної Ради Олександру Юрченку.

Нагадаємо, у вересні САП повідомила депутату Олександру Юрченко про підозру в отриманні хабара в розмірі 13 тис. доларів за внесення пропозицій до законопроекту. Ще 200 тис. доларів він повинен був отримати за підкуп членів одного з комітетів Ради.

17 вересня Президент Володимир Зеленський заявив, що правоохоронні органи стали працювати швидше у справі Юрченко лише після його втручання і пообіцяв, що підозрюваний в корупції депутат обов'язково сяде за ґрати.

21 вересня у САП заявили, що детективи НАБУ виявили пістолет в автомобілі  нардепа Олександра Юрченка. Зброя лежала на пасажирському сидінні автомобіля Lexus LX 470, який був припаркований біля будинку його батьків. Прокуратура вимагала 6 млн 400 тисяч гривень у якості запобіжного заходу. 

 Станом на початок листопада суд відмовився продовжити обов'язок Юрченко носити електронний браслет, проте погодився залишити в силі п'ять інших обов'язків для нього терміном на два місяці.

Вийти в ефір
27.01