Останні новини

Помер французький модельєр П'єр Карден

Чоловіку було 98 років

29 грудня стало відомо, що у віці 98 років помер французький модельєр П'єр Карден. Він був одним з першовідкривачів стилю унісекс.

Про це повідомляє  Kyiv Live з посиланням на AFP.

карден.jpg

Французькому виданню про смерть видатного дизайнера повідомила його рідня. Син італійських іммігрантів, який став бізнесменом зі світовим ім'ям, помер вранці в американській лікарні в Нейї.

У 1947 році П'єр Карден, що навчався на архітектора в Парижі, очолював ательє моди Крістіан Діор. Заснував однойменний дім моди П'єр Карден у 1950, впровадив напрям "от кутюр" у 1953.

пьер.jpg

Фото ЧаРівне інфо

Карден був відомий своїми стилями авангард і космос, його моделі принципово відрізнялися від пануючого в той час стилю нью-лук. Дизайнер надавав перевагу геометричній формі; його одягу ще притаманний вільний крій з чіткими деталями та великими ґудзиками. Модельєр також одним з перших випустив колекцію прет-а-порте, за що його виключили з Синдикату високої моди, члени якого вважали що Карден завдав шкоди іміджу моди.

Нагадаємо, у Китаї помер засновник ігрової студії Yoozoo Games та продюсер серіалу Гра престолів Лінь Ци. Йому було 39 років.

Вийти в ефір
18.05