Останні новини

Помер видатний український письменник Володимир Яворівський

Громадсько-політичного діяча не стало на 79-му році життя.

Помер видатний український письменник, громадсько-політичний діяч Володимир Яворівський. Його не стало на 79-му році життя.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на допис письменника Василя Шкляра у Facebook.

Читайте також: На Луганщині раптово померла заслужена журналістка Кароліна Полтавська

"Завершив земний шлях видатний українець Володимир Яворівський. Письменник, Шевченківський лауреат, який на порі становлення нашої Незалежності своїм словом запалював серця мільйонів. Усі, хто його знав ближче, сьогодні кажуть: «Не вірю». Не хочеться вірити і мені. Він фонтанував енергією, незрівнянним гумором, дивовижною працездатністю. Після романів про княгиню Ольгу, Івана Мазепу до останнього дня працював над книгою всього свого життя про Тараса Шевченка. Тепер він пішов", – написав Шкляр.

Володимир Яворівський – український письменник, громадсько-політичний діяч. Борець за незалежність України у ХХ сторіччі. Народився 11 жовтня 1942 року у селі Теклівка Вінницької області. Народний депутат України I, II, IV-VІІ скликань. Із жовтня 2001 до листопада 2011 року – голова Національної спілки письменників України. Автор понад 10 романів, понад 20 збірок оповідань, нарисів, повістей. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка за повість "Вічні Кортеліси" (1984 рік).

Яворівський.jpeg

Володимир Яворівський. Фото: galinfo.com.ua

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
08.05