Останні новини

Понад 3 години на 52 станції: київський стоматолог-екскурсовод встановив національний рекорд

Чоловік проїхався усіма станціями столичного метрополітену майже за 3 години

Максим Дербенев, столичний лікар-стоматолог, хобі якого екскурсії київським метро, встановив рекорд. Чоловік за рекордні 3 години 8 секунд проїхався усіма 52 станціями київської "підземки".

Фото диплому він виклав у Facebook.

Чоловік за 3 години та 8 хвилин проїхався усіма станціями та на кожній виходив на перон. Своє досягнення "Мінімальний час проїзду по всіх лініях метро з виходом на перон на кожній станції", яке було зафіксоване Національним Реєстром Рекордів, він присвятив ювілею столичної "підземки".

Максим Дербенев приїхав до столиці з Миколаєва, закінчив Київський медичний університет і працює стоматологом. Проте вже 5 років має хобі - він проводить екскурсії метрополітеном, і його навіть прозвали "Гід "білі рукавички".

"Хотів зробити метро подарунок. Вигадувати не довелося, подивився на досвід інших кран. Дізнався, що в європейських країнах, як Британія чи Франція, зазвичай встановлюють такі рекорди. І подумав, чому у нас в Києві ніхто такого не зробив. Цікаво дізнатися, скільки загалом займає часу об'їхати всі станції", - розповів "Вечірньому Києву" рекордсмен.124057735_3688570784539217_4914429520932480827_n.jpg

Аби проїхати всі станції швидко, чоловік використовував лайфхаки: у який момент потяг має найбільшу швидкість, у який вагон потрібно сісти на кожній пересадці, щоб бути першим в натовпі.

Улюблена станція Дербенева - "Золоті ворота". Саме тут завершується його екскурсія з Олімпійської до Майдану, з Хрещатику на Дніпро, далі Університет, та Театральна.

Нагадаємо, сьогодні, 6 листопада, о 18:00 на станції метро “Золоті ворота” у Києві покажуть унікальне світлове шоу. Воно триватиме рівно 1 хвилину.

Вийти в ефір
17.04