Останні новини

Понад півтора мільйони гривень за годинники: що вилучали київські митники під час зимових свят

Митники вилучили коштовності до рішення суду

У період зимових свят в зонах митного контролю виявили одразу дві спроби перевезення за кордон України коштовностей та старовини з порушенням порядку проходження “зеленого коридору”.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на сторінку Державної митної служби у Facebook.

Нові жіночі швейцарські наручні годинники Rolex та Ulysse Nardin знаходилися в поклажі громадянина Вірменії, який прибув до України авіарейсом з Єревану. Як виявили митники за допомогою детектору дорогоцінних каменів та аналізатору елементного складу, вони виготовлені з золота та оздоблені діамантами.

нардин.jpg

Фото - Facebook Державна митна служба

За даними спеціалізованих інтернет-сайтів, обидва годинники коштують понад 1,5 млн грн. Відповідно до норм, встановлених для авіаційних пунктів пропуску, через “зелений коридор” дозволено безперешкодно ввозити товари вартістю до 1 тисячі євро.

Через аеропорт “Київ” до німецького Кельну українка намагалася вивезти золоту монету “15 рублів” 1897 року, срібний “1 рубль” 1896 року (обидві монети - Російської імперії) та срібний рубль 1924 року (СРСР).

Монети виявили на сканері під час перевірки багажу. Їх вилучено до рішення суду, експертиза встановить цінність.

монеті.jpg

Фото - Facebook Державна митна служба

Нагадаємо, 11 січня до відділку поліції у місті Ніжин звернулася мати п'ятирічної Аліни, котра зникла вже кілька днів тому. Камери відеоспостереження востаннє зафіксували дівчинку у місті Березань, Київської області.

Вийти в ефір
18.01