Останні новини

Посилались на постанову, в якій нема ні слова про автокінотеатри: “Мультиплекс” заявив, що поліція безпідставно зачинила один з їхніх закладів

Інцидент стався ввечері 23 листопада

Мережа кінотеатрів “Мультиплекс” заявила, що поліція нібито незаконно завадила роботі кінотеатру просто неба. Правоохоронці навідались до “Мультиплексу” у КВЦ “Парковий” приблизно о 22:00 23 листопада.

Про це повідомила пресслужба компанії, передає Детектор Медіа.

Мультиплекс» заявив, що поліція незаконно закрила його кінотеатр під  відкритим небом - Детектор медіа.

Джерело: Детектор Медіа

«23 листопада 2020 року приблизно о 22:00 на територію кінотеатру Мультиплекс у КВЦ «Парковий» прибули працівники Управління поліції Печерського району ГУ НП у місті Києві та перевищували свої повноваження, вимагаючи терміново закрити кінотеатр та вигнати глядачів. Представники поліції не змогли надати офіційне обґрунтування своїх дій та вказати причину закриття кінотеатру, лише посилаючись на розпорядження свого керівника та на неуважно прочитану постанову Кабінету Міністрів України», - йдеться в повідомленні.

Вертолітний майданчик у КВІ “Парковий” переобладнали у автомобільний кінотеатр мережі “Мультиплекс”. В ньому глядачі переглядають фільми, не виходячи зі своїх авто.

На вимогу припинити перешкоджання роботі кінотеатру та повідомити підставу і норму законодавства, яке забороняє здійснення діяльності автокінодрому в будній день, правоохоронці заявили, що діють на вимогу керівництва, та запропонували добровільно звільнити майданчик та припинити показ фільму. Одночасно вони попередили, що в разі невиконання вимоги, викличуть спецпідрозділ поліції та патрульних. Поки юристи з’ясовували правомірність дій поліцейських, на місце прибули ще три патрульних екіпажі, які так само вимагали автокінотеатр закритись. Працівниця виконала їхні вимоги.

Крім того, поліцейські заявили, що продовжуватимуть перешкоджати роботі автокінотеатру і надалі, якщо той працюватиме після 22:00.

Адміністрація закладу повідомила, що правоохоронці відмовлялися складати протокол із зазначенням норм, які саме було порушено, та погрожували закрити заклад силою.

Гендиректор мережі Роман Романчук зазначив, що в постанові, на яку посилаються поліцейські, не вказано приписів щодо роботи автокінотеатрів, тому він вважає, що це є перевищенням службових повноважень правоохоронців. Офіційні запити від імені ПрАТ «Мультиплекс» з вимогою припинити неправомірні дії з боку поліції направили до відповідних структур.

Нагадаємо, і хоч Київ - не Берлін, він все одно славиться своєю "клубною культурою". Кожного рокі у столиці відкриваються нові місця для тусовок. Та, нажаль, є і ті легендарні та культові клуби, що зачинилися. Але назавжди залишилися у серцях киян.

Kyiv Live зробив підбірку столичних клубів та концертних майданчиків, які зачинился. Читатимете - приготуйте серветки, адже від ностальгії та спогадів ви можете заплакати.Вийти в ефір
22.01