Останні новини

"Поспішати недоречно": стало відомо, скільки залишилось COVID-вакцин у Києві

Загалом Київ отримав від МОЗ 42 600 доз вакцин

У Києві залишилось 19 тисяч доз вакцин проти коронавірусу. 22 березня міські стаціонарні пункти отримали по 200 доз, тож в запасі у столиці залишилось 12 тисяч доз.

Таку заяву зробив регіональний координатор вакцинації в Києві Василь Животенюк виданню Hromadske

Читайте також: Стало відомо, коли в Україні розпочнуть другий етап вакцинації

“Спішити тут абсолютно недоречно, тому що залишок вакцини наразі становить 12 тисяч доз, крім тих, що видали на руки 32 пунктам щеплення (по 200 доз). Нову поставку вакцини обіцяють до кінця місяця. Тоді, певно, і будуть активно розгортати кампанію з вакцинації”, - зазначив Животенюк.

За словами посадовця, окрім мобільних бригад у місті працюють 32 пункти щеплення у центрах первинної медико-санітарної допомоги. Там вакцинуватимуть людей старших за 80 років, що попередньо записалися.

Планується, що мобільні бригади закінчать вакцинувати медичних працівників у Києві до кінця тижня.  Водночас Животенюк зазначив, що у деяких районах мобільним бригадам вже немає кого щеплювати:

Одна з бригад зупинилася, бо немає вже кого щеплювати на території її району. Чекають, поки нові категорії підключать. Бригада Дніпровського району вже відпрацювала. Бригада Дарницького району у себе відпрацювала і їздить по Києву допомагає в інших районах”. 

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04