Останні новини

Постійно “піджимають” конкуренти: один з учасників “Холостячки” розповів про складності на проекті

Це заважає поводитися звично на побаченнях

Учасник романтичного реаліті Андрій Рибак зізнався, що йому на проекті заважає атмосфера конкуренції. В реальному житті все набагато легше, адже ти спілкуєшся, з дівчиною, яка тобі подобається, і зі сторони немає такого тиску.

Про це він розповів в інтерв’ю для Obozrevatel.

Холостячка 2020: учасники шоу – фото кого обрала Мішина

“До однієї дівчини, яка тобі подобається, залицяються відразу декілька хлопців. Якщо в звичайному житті на побаченнях ти просто намагаєшся добре провести час з людиною, то в реаліті все зводиться до змагань. Ти відчуваєш, що на тебе тиснуть конкуренти” - зізнався Рибак.

Він розповів, що йому складно забути про выдчуття, коли сьогодні з Ксенією зустрічаєшся ти, а завтра - вже інший. Через переживання можна накоїти помилок та дивно себе поводиш. 

“Ксюша може це сприйняти як невпевненість або нервозність. А насправді ти просто намагаєшся виглядати краще, ніж інші хлопці” - додав учасник.

Нагадаємо, головна героїня шоу "Холостячката актриса Ксенія Мішина різко відповіла хейтерам, які накинулися на неї через останній ефір "Танці з зірками". У випуску артистка була у ролі судді.


Вийти в ефір
22.04