Останні новини

Посилений карантин у Київській області продовжили до 30 квітня

На Київщині продовжують діяти всі протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня.

У Київській області продовжили дію посиленого карантину через коронавірус. Таке рішення прийняли сьогодні, 22 квітня, під час позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Київської ОДА.

Читайте також: У Британії призупинили випробування пігулок від COVID-19

Зазначається, що ситуація із захворюванням на COVID-19 в області поки залишається складною. За останню добу зафіксовано 877 нових випадків захворювання. Кількість госпіталізації також залишається на високому рівні.

"Комісія прийняла рішення продовжити додаткові протиепідемічні заходи в області ще на тиждень - до 30 квітня", - йдеться у повідомленні.

Рішенням комісії продовжені карантинні заходи, запроваджені 2 квітня:

  • рекомендувати в залежності від епідемічного стану на окремих територіях рішеннями місцевих комісій з питань ТЕБ і НС призупиняти освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності;
  • дозволити з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, крім таких годин: із 07:00 до 10:00, із 16:00 до 20:00;
  • здійснювати перевезення пасажирів у кількості 50%, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу i визначена в його реєстраційних документах;
  • проінформувати жителів Київщини про зміни у графіках перевезень;
  • рекомендувати керівникам закладів торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

Крім того, на території області продовжують діяти всі протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня.

Червона зона .jpeg

Фото: moz.gov.ua

Нагадаємо:

  • У Кабінеті Міністрів вирішили продовжити режим надзвичайної ситуації до 30 червня. Обмеження стосуватимуться, насамперед, органів державної влади та вимагатимуть їхньої постійної готовності щодо протидії пандемії.
  • Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл областей України на карантинні зони. Станом на 22 квітня "червоним" залишається Київ та ще 12 регіонів.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05