Останні новини

Потрапила під гарячу руку: стало відомо, кого з членів сім'ї Меган Маркл звинуватила в расизмі

Винуватицею виявилася дочка Єлизавети II

Меган Маркл, яка нещодавно звинуватила у расизмі королівську сім'ю, дала привід для великої кількості припущень з приводу того, хто саме з членів родини обговорював колір шкіри малюка Арчі.

Про це повідомляє Kyiv Live посилаючись на Mirror.

Читайте також: Шерон Стоун розповіла про свій перший аборт

Королівський біограф та експерт Колін Кемпбел розповіла, що мова йшла про принцесу Анну, доньку Єлізавети II. Але слід зазначити, що, на думку Колін, не зовсім коректно було звинувачувати принцесу в расизмі, оскільки Меган могла зрозуміти її не зовсім вірно.

Щодо того, чи обговорювала принцеса Анна маленького Арчі, королівський біоргаф відповіла ствердно. Але наполягає на тому, що на увазі принцеса мала не стільки сам колір шкіри малюка, скільки те, що народження хлопчика загалом може мати "катастрофічні наслідки" не тільки для самого подружжя, але й для королівської родини.

"Гаррі вирішив, що в тонкому натяку Анни на культуру в цілому, мова йде саме про колір шкіри Арчі. А принцеса хвилювалась через катастрофічні наслідки того, що хтось новий з точки зору виховання і характеру, який, на її думку, є неналежним, увійде до королівської сімї", - каже експерт.

Зі слів Колін можно дійти висновку, що принцеса Анна стривожена не стільки через колір шкіри малюка, скільки через небажання та неприйняття чужих традицій та відмінностей. Також слід звернути вагу, що саме принцеса Анна була однією з тих, хто усіма силами намагалася відмовити Гаррі від одруження з Меган.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
15.04