Останні новини

Потрійне вбивство у Києві: друзі підлітка, який розправився з родиною, розповіли як батько його принижував

Молодший брат нібито не був рідним для 16-річного підлітка.

У Києві 16-річний Максим Сумін розповів, чому зарізав свого батька, матір і восьмирічного брата. Хлопець запевнив, що його "перемкнуло" і він не знав, що йому робити далі. При цьому, в будинку, де сталася трагедія, пояснили, що основна причина розправи - алкоголь та цькування.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на "Страна.ua".

Читайте також: Поліція встановила особу кілера, який розстріляв чоловіка у Дніпрі

Журналістам видання вдалося поспілкуватися з сусідами загиблої родини. Сім'я жила на сьомому поверсі. Нині квартиру опечатали, у коридорі видно плями крові поряд з поліцейською обмежувальною стрічкою.

"Сусіди, як сусіди. Вони випивали. Начебто нормальні вони були. У них були скандали, але я свідком не була. Сина їх я бачила. Він підліток. "Привіт і здрастуйте". З ним не контактувала", - заявила одна з сусідок.

Вахтер будинку розповів, що ніколи не бачив хлопця п'яним, який вбив матір, батька і брата.

"Я цього батька візуально знаю. Не знаю, як цей хлопець міг з ним впоратися. Батько здоровіший, а син набагато нижчий. Я не слідчий, але ця дитина могла впоратися тільки з людиною у відключці: з п'яним або сплячим. Так би він з батьком не впорався. А яка причина? Не розумію. Одне тільки - на алкоголь списую. Я не наливав їм, але кажуть, що таке було. Про хлопця нічого поганого сказати не можу. Ніколи не бачив його п'яним. Пацан, як пацан. Я так думаю, що в батьках причина. З молодшим братом не знаю, що це він... Він, по-моєму, йому не рідний, вони від різних батьків..." - розповів вахтер.

Хлопець.jpeg

Фото: t.me/dkr_npu

Друг дитинства Максима сказав, що батьки регулярно ображали хлопця.

"Його звуть Максим, кличка була "Чукотов", його називали Максим Котов. Взагалі, він убив їх, так як завжди був на них злий. Вони завжди його обзивали, ущемляли. Нещодавно він вийшов на вулицю, а тато його почав принижувати при всіх. Тиждень тому я сидів на лавочці, а він йде, від нього перегаром несе. Мені було вісім років, і він завжди з нами гуляв, а потім, коли мені було 10 - він кудись зникав. Гуляв з друзями і пив. Молодший брат борзий, він завжди ходив і матюкався на вулиці, кидався камінням. Всі йому говорили "заспокойся", а він не розумів. Папа завжди у нього пив, і мама...", - додав хлопець.

Нагадаємо:

  • У Дарницькому районі Києві 16-річний хлопець зарізав батьків та 8-річного брата. Поліцейські затримали підозрюваного.
  • 23 квітня, у слідчому ізоляторі Херсона вчинив самогубство 62-річний житель села Щасливе Херсонської області, що був головним підозрюваним у зґвалтуванні та вбивстві 7-річної Марійки Борисової.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05