Останні новини

Поцілуй мене міцно: в мережі продають картину з двома президентами України в інтимній позі

У мережі з'явилася репродукція відомої картини Дмитра Врубеля "Господи! Допоможи мені вижити серед цієї смертної любові". Автор продає її за 1380$  і на ній міцно пригортають одне одного Володимир Зеленський та Петро Порошенко.

Відповідне оголошення про продаж виклали на сайті OLX.

Картина Поцелуй Зеленского и Порошенко Киев - изображение 1

Картина Поцелуй Зеленского и Порошенко Киев - изображение 1

Фото з OLX

На картині екс-президент України та нинішній очільник держави цілуються. Робота акрилом повторює знаменитий "братський поцілунок" Врубеля, де Леонід Брежнєв так само милується з Еріком Хонекером, генеральним канцлером НДР. 

Художник шедевру називає себе Жло-Бенксі за аналогією з відомим іноземним художником, чиї перфоманси та роботи дуже популярні у світі.

В оголошенні сказано, що це перша робота з президентів у поцілунку. Розмір картини з аналогічною до оригіналу назвою 60х90 см. 

"Стартова ціна - 1000 $. Хто дасть більше - той і забере полотно. Закриваємо аукціон 26 вересня 2020 року - в день народження Петра Олексійовича", - пише художник.

Нині ціна вже 1380 доларів. 

Нагадаємо, розпочався новий місяць, вересень, який радує теплою погодою і продовжує літній настрій. А що таке літо як не відривні тусовки, постійні прогулянки і відкриття нових місць. Тож пропонуємо піймати своє літо за хвіст у вересні – і відвідати найцікавіші події в столиці.

Вийти в ефір