Останні новини

Повітря, вода й сміття: активісти під КМДА вимагають звернути увагу на екологічні проблеми

Під КМДА відбулася екологічна акція. Проходить вона вже не вперше. Майже цілий тиждень мітингарі щодня збиралися на Хрещатику та вимагали уваги до проблем довкілля. 

Про це повідомляє кореспондент Kyiv Live.

Активісти запевняють, у Києва є три найголовніші проблеми:  якість повітря, питної води та сміття. У Києві палають сміттєзвалища й майже немає інфраструктури для їх переробки. 

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/jbCGsnphyB0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

За словами лідера партії "Екологічна альтернатива" Єгора Фірсова влада активістів просто ігнорує:

"До нас вийшли представники поліції і сказали, щоб ми себе поводили спокійно. Ніхто з представників ані депутатського корпусу, ані місцевої влади до нас не вийшов."

Каже, питання екології стосується кожного, бо напряму впливає на якість життя:

"Ми хочемо, щоб люди зрозуміли: питання довкілля це не про метеликів чи захист жуків якихось. Це про наше з вами життя. Бо в Європі живуть 85-95 в середньому, а у нас 70. В 50-60 років починають хворіти на онкологію. А в 15-20 років у людей починається вже алергія.", - резюмує Фірсов. 

Нагадаємо, до 2025 року в Києві планують побудувати аеропорт для безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Загальна площа аеропорту становитиме 73 750 квадратних метрів.
Вийти в ефір