Останні новини

Приємний бонус: тюрму в Коцюбинському можуть продати разом з багатоквартирним будинком

В'язницю у Коцюбинському, що в Київській області, виставили на продаж, а разом з ним можуть продати розташований на її території будинок з квартирами. Мешканці живуть у неприватизованих квартирах.

Про це повідомляє депутат Коцюбинської сільради Сергій Даніш у своєму пості в Facebook.

На изображении может находиться: облако, текст «мінстерство юстицй украйни 14..0 великий розпродаж в'язниць розпочинаеться! 06 серпня 2020 року об 11:00 вдбудеться захд присвячений початку цього процесу. BiH проходитиме на тери... ещё pug юстиц украйни MIHICTEPCTBO довра справедливсть початок великого розпродажу в'язниць державна установа <<рпинський виправний центр (N132)>> кийвська обл., cMT. коцюбинське, вул. залзнична, 06 серпня об 11:00 нравится комментиров... поделиться»

Фото зі сторінки депутата

"... на території колонії є житловий багатоквартирний будинок, який не є на балансі УЖКГ «Біличі», а квартири в ньому не приватизовані (вул. Залізнична, 5). Його мешканці дуже стурбовані своєю подальшою долею", - пише депутат. Також там знаходяться два пункти перерозподілу електроенергії, через які живляться багато установ Коцюбинського, зокрема військова частина. Там же - свердловина з питною водою.

Депутат запевняє, що сільрада готова взяти на баланс селища й будинок, і комунікації. Остаточне рішення - за Мін'юстом.

Попередньо це питання треба обговорити представникам селищної влади, колонії та жителям будинку.

Нагадаємо, напередодні мати одного з ув'язнених у Лук'янівському СІЗО заявила про катування над сином. У Мін'юсті все заперечують.

Вийти в ефір