Останні новини

Пригоди Паддінґтона і "Дике поле" Жадана: які фільми покажуть киянам у вікенд просто неба

У центральних районах столиці можна буде побачити українські й британські стрічки.

Кадр із картини про ведмежа Педдінґтона. Фото - соцмережі.

Кілька безкоштовних кінотеатрів просто неба облаштували для киян і гостей столиці. Кіно можна буде подивитись на відкритому повітрі в центрі міста, а також у Солом‘янському районі та на столичній Оболоні.

У програмі – українські стрічки та відома американська комедія.

Пропонуємо дізнатись, які картини покажуть киянам 7-8 серпня 2020.

  • "Кіновернісаж просто неба". Літній кінотеатр під Шевченком (парк Шевченка)

Картина "Дике Поле"

Стрічку зняли за романом Сергія Жадана «Ворошиловград». У центрі сюжету – конфлікт за стару заправку, яка знаходиться у Старобільську, і яку приїздить захищати від рейдерів головний герой Герман.

На справді, стара заправка брата не так уже й потрібна Германові, але коли «бандюки» разом  із загадковим очільником починають тиснути – герой твердо вирішує боротись за своє.

Картину презентуватиме режисер Ярослав Лодигін.

  • Показ - 7 серпня о 21.00.
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/jirveq49t8E" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

  • Кіно від АртБратислави (на фасаді кінотеатру "Братислава", вул. Архипенка, 5)

"Українські шерифи" 

Документалка, знята Романом Бондарчуком. Історія двох громадсько активних мешканців села Стара Збур'ївка, що беруть на себе ряд повноважень міліції, якої тут катастрофічно бракує.  50-річний Віктор Кривобородько і 44-річний Володимир Рудьковський займаються усіма порушеннями, окрім криміналу. Вони вгамовують сімейні сварки, присікають бійки між сусідами, шукають потопельників тощо. Однак із приходом на українські землі війни – настрій селян змінюється. Фільм зроблений у копродукції України, Латвії та Німеччини. 

  • Показ - 8 серпня о 21.00. 
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2YMYd_vdJQ0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

  • Кінопокази в Солом'янському парку

7 серпня - Пригоди Паддінгтона 

8 серпня - Пригоди Паддінгтона 2 

Також киянам пропонують пригадати добрий і яскравий фільм британського режисера Пола Кінга про ведмедика Паддінґтона. Герой картини – представник рідкисного вимираючого виду перуанських ведмедів. Він приїздить до Англії з Перу і станції Паддінгтон і знайомиться із родиною Браунів, у яких оселяється в столиці. Але з цього пригоди ведмедика лише починаються - адеж зла таксидермістка Міллісент хоче зробити з Паддінгтона опудало для музею.

  • Покази - 7 і 8 серпня о 21:15.
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/i3mWyRSvRVY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Раніше ми писали, що в Києві покажуть картину про художника-білоруса.

Вийти в ефір