Останні новини

Про внутрішню кригу віршами Іздрика: у Києві відбудеться прем'єра поетичного фільму Frozen DSP

Це вже не перший проєкт театральної спільноти

20 лютого о 19:00 відбудеться прем'єра фільму Frozen театральної спільноти DSP. Це вже другий поетичний фільм цього об'єднання. Нова кіноробота - це дослідження спустошеності та самотності словами українських та закордонних поетів і поетес. Стрічка складається з інтерв'ю та відео-поезій. Глядачі почують вірші Іздрика, Костенко, Жадана тощо.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу спільноти.

Читайте також: Чому вистава “Майн Кампф або Шкарпетки в кавнику” пережила свого режисера

"Це можливість побачити з середини людей та їх почуття, бо саме їх ми і намагаємося приховати за масками. Ми не звикли їх висловлювати, ми не звикли про них говорити. Але з часом вони можуть перетворитися в каміння та зруйнувати нас. В проекті використані вірші таких авторів як Сергій Жадан, Юр Іздрик, Ліна Констенко, Євген Євтушенко, William Ernest Henley, Robert Frost", - розповіла про фільм акторка, авторка ідеї, режисерка, операторка та монтажерка Наталія Пономарьова.

Мисткиня також є учасницею театральної спільноти DSP, директоркою англомовного театрального фестивалю PRO.ACT Fest. 

Прем'єра Frozen відбудеться безкоштовно за адресою вул. Смоленська 3. Кількість місць обмежена згідно з карантином, а зареєструватися можна тут.

Минулого року спільнота створила свій перший поетичний фільм "Під театром", який був присвячений театру в період повного локдауну.

Про спільноту

Театральна спільнота DSP - незалежний колектив, який ставить поетичні вистави, проводить вечори та знімає відео-поезії різними мовами. У творчому доробку 3 вистави: "Розстріляні Від(ро)дження", "КО:ЛІНА" (за віршами Ліни Костенко), "Стусанина" (за віршами Василя Стуса). Відеопроекти: #підтеатром, "На день народження Костенко", Pluzhnyk videos, "Про що шепочуть зірки" та інші. Художній керівник та режисер - Алекс Боровенський.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fdsptheatre%2Fvideos%2F1143586602755829%2F&show_text=false&width=476" width="476" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
27.02