Останні новини

Проблема накопичувальної системи: в Раді пояснили, як запустити її вже в найближчі роки

Накопичувальна пенсія є партійним зобов'язання "Слуги народу".

В Україні з 2023 року може запрацювати накопичувальний пенсійний рівень. Це передбачає законопроєкт, який зараз розглядає профільний комітет парламенту.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на РБК-Україна.

Читайте також: В Україні планують збільшити виплати чорнобильцям - яку пенсію обіцяють

"Щоб зробити це в 2022 році, вже в цьому році потрібно забюджетуватися. Тому, якщо в 2021 році парламент не прийме цей закон, то в 2023 році реформа не запуститься. Що тут є таке, чого ми не можемо зробити?" - зазначила глава комітету Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова.

За її словами, накопичувальна пенсія є партійним зобов'язання "Слуги народу", а також є в програмі президента. При цьому міжнародні організації не є прихильниками такої пенсійної системи для України.

"Перш за все вони так вважають через те, що у нас слабо розвинений пруденційний нагляд у фінансовому секторі", - заявила Третьякова і додала, що для накопичувальної пенсії немає альтернатив, окрім як підвищення податків або пенсійного віку.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
08.05