Останні новини

Продуктивний початок тижня для Тільців і Скорпіонів: гороскоп на 5 жовтня

Понеділок, як прийнято вважати, - день важкий, проте не для Тільців та Скорпіонів. Для цих знаків зодіаку 5 жовтня обіцяє продуктивний і успішний початок тижня. 

Kyiv Live розкаже, який початок тижня віщують зірки.

Овен

Будьте обережні у ділових контактах, вами можуть маніпулювати. Краще цей день провести у спілкуванні із друзями, хочаб у месенджерах.

Телець

Понеділок буде до вас  ласкавий. Це гарний день ля нових починань у роботі. Покажіть свої таланти - серед колег і ділових партнерів зросте ваш авторитет. Нарешті вирішаться важливі сімейні питання.

Близнюки

Понеділок для вас буде понеділком. Проте важкий початок тижня закладе основу для продуктивного його завершення.

Рак

Не втрачайте рівновагу, хоч би яким вам не здавалося несправедливим до вас оточення у цей день. Помедитуйте вранці та прийміть розслаблюючу ванну ввечері. Це допоможе справитися із напругою.

Лев

Продуктивний початок не меньш продуктивного тижня. Понеділок принесе вам багато завдань. Не розпилюйте енергію на неважливі питання і вирішуйте все поступово.

Діва

Не напружуйтесь на початку тижня - підтягнете до п'ятниці. Просто розслабтесь і спостерігайте, так буде ефективніше. Не дуже вдалий день для починань, тому краще відпочити.

Терези

На початку тижня у вас буде вкрай рішучий настрій. Беріться за все, що давно планували почати, проте вагались - буде цікаво! І не впадайте у відчай, у разі провалу. Все, що повинно стати вашим - стане, що ні - ви нічого не втратите.

Скорпіон

Понеділок буде вашим! Навіть ваша харизма помножиться у рази, ви помітете це по відношенню оточуючих.

Стрілець

Цей день принесе вам успіхи у коханні. Крім того понеділок стане днем приємних зустрічей і доленосних знайомств.

Козеріг

На вас чекатиме подарунок. Однак будьте зібрані, як ніколи. В цей день різні обставини впливатимуть на вашу пунктуальність, тож час буде не на вашому боці. 

Водолій

День для вас буде суцільним святом. Саме так - і на роботі. Проте будь-яке бажання бути ефективним - залишьться у понеділок тільке бажанням. Не хвилюйтей, у вас вівторок попереду.

Риби

Краще за понеділок - тільки п'ятниця. Можете вже починати мріяти про кінець тижня. Однак його початок буде мега-продуктивним.


Вийти в ефір