Останні новини

Прогнози невтішні: у грудні вчені передбачають до 20 тисяч випадків COVID-19 щодня

Проте, кількість смертей від вірусу в Україні зменшиться

Наступного тижня в Україні захворюваність на коронавірус сягне 20-ти тисяч нових випадків за добу. Такі цифри озвучують вчені Світового центру даних КПІ разом з Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб.

Прогноз вчені опублікували на офіційному сайті відомства.

Крім того, не дивлячись на такі вражаючі дані вчених, кількість смертей, викликаних ускладненнями коронавірусної інфекції, зменшиться. Згідно розрахункам, відсоток летальності від хвороби складе до 1,75.

"Це майже вдвічі нижче рівня цього показника в весняно-літній період. Адже розрахований коефіцієнт адаптації до хвороби в Україні повільно покращується",- запевняють вчені.

Науковці встановили кореляційний зв'язок між кількістю виявлених заражень вірусом і зареєстрованих випадків грипу та ГРВІ (коефіцієнт кореляції становить 0,88). З їхніх слів, це свідчить про недодіагностику в Україні заражень коронавірусом із легкими та середніми формами тяжкості перебігу хвороби.

Зазначимо, що свої підрахунки вчені проводили за використання технічного аналізу даних, методу подібності в математичному моделюванні, рекурентної нейронної мережі з довгою короткостроковою пам'яттю типу LSTM і нейронної мережі Back Propagation (BPNN).

Нагадаємо, в Україні за минулу добу виявили 9946 нових хворих на коронавірус. За цей час померли 114 хворих, а одужали - 5771 пацієнти. Добовий показник захворюваності традиційно знизився після вихідних, але залишається на високому рівні.

Вийти в ефір
16.05