Останні новини

Прокралися й нишпорили кабінетом: у МОН заявили про проникнення невідомих

МОН звернулося до правоохоронців із заявою про проникнення до своєї установи. Наприкінці серпня вночі невідомі проникли до будівлі та нишпороли в міністерській документації. В установі побоюються, що зловмисники можуть дискредитувати їх.

Про це МОН повідомило на своєму сайті.

Головна | Міністерство освіти і науки України

Фото МОН

Невідомі проникли до однієї з приймалень кабінету в будівлі МОН. У самому кабінеті особи переглядали папери, робили фото службових документів та просто нишпорили у приміщенні. З будівлі Міністерства невідомі особи вийшли за 15 хвилин після того, як залишили кімнату.

МОН вважає, що ці особи скористалися своїм службовим становищем та перевищили владу або службові повноваження. Є можливість, що вони будуть намагатися використати незаконно отримані службові документи у протиправних цілях, у т.ч. з метою нанесення шкоди державним інтересам у сфері освіти, а також з метою дискредитації працівників МОН.

Міністерство скерувало до правоохоронних органів заяву про кримінальне правопорушення з метою внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, фахівці Держпродспоживслужби м. Києва перевірили гуртожитки Києва. У 38% з них виявили порушення протиепідемічних заходів. 

Вийти в ефір