Останні новини

Пропонували насунути на статевий орган: в аеропорту Києва прикордонники висадили з літака пару, яка не хотіла одягати маски

У столичному аеропорту двоє пасажирів, які мали летіти рейсом з Києва в Анталію, відмовлялись одягти захисні маски та хамовито поводили себе з бортпровідниками та пасажирами. Під оплески інших пасажирів, їх вивели з літака прикордонники.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила начальник управління зв'язків з громадськістю та фінансової обізнаності Департаменту комунікацій НБУ Леся Войтицька.

Скріншот

Дівчина стала свідком інциденту, оскільки також летіла тим рейсом. 

“Діалог не дуже вдало скінчився для подружжя, яке не притримувалося маскового режиму та елементарних правил етикету. Через півгодини прикордонники вивели їх під аплодисменти пасажирів із літака. Ще півгодини в багажному відділенні копирсалися, щоб знайти їх валізи. Година затримки рейсу”, -пише свідок.

Також Войтицька розповіла, що через хамовиту пару рейс затримали на годину, оскільки довго шукали їх багаж. Ймовірно, їм доведеться сплатити штраф.

Нагадаємо, угорська лоу-кост авіакомпанія Wizz Air відновлює рейси з Києва і Львова до Братислави (Словаччина). Рейси курсуватимуть з другого жовтня.
Вийти в ефір