Останні новини

Приберіть їх з раціону: топ-5 продуктів, які старять шкіру

Алкоголь завдає шкоди не лише внутрішнім органам, але й погано позначається на шкірі

Чи помічали ви колись, що людина з сяючою та пружньою шкірою завжди виглядає молодше, ніж є? Здорова та еластична шкіра каже не тільки про міцне здоров'я, повноцінний сон, гарну генетику, але й про те, що людина дотримується правильного раціону.

Тож Kyiv Live зібрав топ-5 продуктів, від яких варто відмовитися.

Читайте також: експерт розповів, як омолодитися в домашніх умовах і без хірургічного втручання

1. Першим та найголовнішим ворогом здорової та сяючої шкіри є алкоголь. Він викликає підвищене виділення рідини з нашого тіла, тим самим висушуючи його, а це сприяє утворенню дрібних зморшок. Спиртне також знижує рівень вітаміну А, який потрібен для синтезу колагену в організмі.

2. Цукор є ворогом не тільки для здорових зубів, але й для шкіри. Вживаючи протягом дня солодке (шоколад, печиво, десерти, йогурт), ви руйнуєте білки, які відповідають за пружність шкіри.

3. Кава та напої, які мають у своєму складі кофеїн. Він призводить до дегідратації шкіри, тобто її зневоднення, раннього старіння та появи глибоких зморшок через втрату пружності самої шкіри. Також слід звернути увагу на те, що кава мітить у собі кортизол, який провокує акне.

4. Прості вуглеводи, які є у білому хлібі, попкорні, рисі та інших продуктах - дуже погано позначаються на вашій шкірі. Вони призводять до швидкої втрати пружності й еластичності шкіри, а відповідно до утворення зморшок.

5. Вживання газованих напоїв може призвести до появи акне навіть у дорослих, не кажучи вже про дітей та підлітків. Також вживання солодкої води може призвести до інсульту, серцевих нападів, діабету, ожиріння та деменції.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
10.05