Останні новини

"Прибрати якихось 2,7 мільйони тонн": експерт порахував, скільки в Києві випало снігу за тиждень

Подібна кількість опадів востаннє була у 2013 році

Приблизно 84 мільйони тонн снігу випало у Києві за останні дні. Такі дані наводить директор аналітико-дослідницького центру “Інститут міста“ Олександр Сергієнко. 

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на пост у Facebook Олександра Сергієнка.

Сніг Марків.jpg

Фото Михайла Марківа

Читайте також: Сніжитиме увесь день: погода у Києві 13 лютого

Сергієнко повідомляє приблизні підрахунки кількості снігу, який випав у столиці за останній тиждень у відповідь на критику влади міста про погане прибирання вулиць. 

"А хто-небудь порахував, скільки снігу випало на нас? Я - підрахував: 1 куб свіжого просівшого снігу або ж вітрового (переметного) важить від 200 до 300 кг!

Площа Києва майже 840 кв. км, якщо помножити це на 100 кг (мінімальна вага шару у півметра), то вийде що на місто впало 84 000 000 тон снігу! Дороги та тротуари займають у нас лише 26,5 кв. км - нещасні 3% площі міста, тому комунальникам треба прибрати якихось 2,7 млн. тон, це всього-на всього 270 000 ходок 10-ти тонним самоскидом", - пише Олександр Сергієнко.

Подібну кількість снігу порівнюють із опадами у березні 2013 року. Щоправда, тоді 50 см снігу випало за одну добу.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
06.03