Останні новини

Прикрашали подвір'я, а тепер стали звалищем: журналісти Kyiv Live знайшли столичне "кладовище" автошин

Шини на закинуте поле звозять комунальники з Деснянського району столиці.

У Києві у Деснянському районі журналісти телеканалу Kyiv Live виявили на закинутому полі справжнє "кладовище" автопокришок, які десятиріччями прикрашали подвір'я багатоповерхівок. Відомо, що туди їх почали звозити комунальники.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Яловий прокоментував прибирання шкідливих покришок

Напередодні на закинуте поле, яке знаходиться між вулицями Пухівською та Закревського приїхала спеціальна техніка та викопала котлован. За інформацією депутатки Київради Аліни Михайлової, шини туди звозять комунальники з усього Деснянського району. І це попри доручення мера Кличка утилізовувати колишні "прикраси" по всьому місту. 

"Хтось кудись не довіз та вивіз їх нам на "заднє подвір'я" міста, яке хочуть перетворити на звалище та кладовище відходів замість того, щоби створювати там парки та рекреаційні зони", - розповіла Михайлова.

У соціальних мережах люди вже висловлюють своє невдоволення. Кажуть, що сміттєзвалище може залишитися надовго. Адже, як відомо, автошини розкладаються сотні і навіть тисячі років. До того ж, незабаром літо, а на сонці при нагріванні з них виділяються канцерогени - небезпечні хімічні речовини, які шкодять здоров'ю людей.

"Шини біля наших домівок забирають у мешканців щонайменше 4-5 років життя. Я не здивуюся, якщо найближчим часом це гігантське звалище загориться. А це вкрай небезпечно", - заявив еколог Олександр Чистяков.

У понеділок, 12-го квітня, на це поле вже приїжджали представники Деснянської райадміністрації. Вони відмовилися спілкуватися з журналістами на камеру, проте у приватній розмові зазначили, що прибирати шини планують вже з наступного дня, 13-го квітня. 

Нагадаємо:

  • В Україні рекордно велика кількість сміття, яке просто скидають на полігонах, не сортуючи. З масиву відходів українців можна скласти гору Еверест – що робити?
  • У Києві є кілька особливо "брудних" об‘єктів, на яких ще з радянських часів зберігаються особливо небезпечні відходи – де знаходяться ці точки.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
18.05