Останні новини

Прикрилась сурогатним материнством та продала власну дитину: у Києві судитимуть жінку, що ошукала подружжя з Китаю

Сурогатній матері заплатили 400 тисяч гривень

У Києві перед судом постане жінка, котра обманула подружжя з Китаю. Вона пообіцяла народити дитину за програмою сурогатного материнства, а насправді віддала власну дитину, за яку їй заплатили 400 тисяч гривень.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу Київської міської прокуратури.

Читайте також: У Києві затримали торговця людьми

младенец.jpg

Фото з відкритих джерел

Відтак, у 2018 році до столичного центру репродуктивної медицини звернулась пара з Китаю, з метою участі у програмі сурогатного материнства. У подальшому вони уклали із затриманою "Договір про сурогатне материнство". Згідно договору, жінка мала виносити та народити дитину, біологічними батьками якої є подружжя з Китаю. До слова, отримала вона за таку послугу 400 тисяч гривень.

Жінка мала декілька спроб перенесення китайського ембріона, однак це не дало результату. Врешті-решт, сурогатна мати вирішила завагітніти від свого чоловіка та згодом віддати дитину подружжю. Проте китайці провели експертизу та виявили, що це не їхня дитина.

Зазначається, що у самій клініці приховали інформацію про те, що їм віддали чуже немовля. Там навіть внесли в довідку неправдиву інформацію після народження дитини щодо їхньою генетичної спорідненості з нею.

Наразі справу передали до суду. Сурогатній матері загрожує строк від 8 до 15 років позбавлення волі. Жінку звинувачують у торгівлі людьми.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
06.03