Останні новини

Притулок Сіріус зачинили: чому та як допомогти котикам та песикам

Усіх тварин збираються провакцинувати

На час локдауну, з 8 по 24 січня включно, столичний притулок для бездомних тварин Сіріус зачиняється. За цей період тварин хочуть провакцинувати. Тим не менш, займатися благодійністю можна і впроводж цих трьох тижнів: залишати їжу та медикаменти на охороні. Також можна буде і взяти до себе пухнастика, попередньо, як завжди, пройшовши співбесіду.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Facebook-сторінку притулку.

Привозити до притулку можна медичні та ветеринарні препарати: обробітки від бліх та кліщів, причому 3158 доз. Тваринам потрібні пелюшки, шприци, шовкові нитки, а активістам - багато засобів дезиінфекції та індивідуального захисту. У Сіріусі потребують також мисок, іграшок, туалетів, повідців, нашийників. Різні корми потрібні собакам і котам. Перелік речей можна знайти за посиланням.

На час локдауну ви все ще можете завести улюбленця: для цього у телефонному режимі треба пройти співбесіду, домовитися про зустріч із волонтером, підписати документи та забрати тварину.

Крім того, допомогти можна й матеріально.

Нагадаємо, у Києві зоозахисники звинуватили чиновників у тому, що ті нібито хочуть виловити вуличних котів на Теремках. Тварини довго живуть на вулиці Заболотного, місцеві жителі навіть влаштували для них будиночок біля бойлерної. 

Вийти в ефір
26.01