Останні новини

ПриватБанк можуть продати вже скоро: голова НБУ розповів о потенційних покупцях

До кінця року планується завершити суди з Коломойським.

ПриватБанк найближчим часом планують виставити на продаж, сподіваючись зацікавити міжнародних інвесторів.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на GlobalCapital.

Читайте також: ПриватБанк може вимкнути Apple Pay та підвищити тарифи на обслуговування карток

"Наш банківський сектор має значний потенціал для міжнародних інвесторів. Ми сподіваємося, що найближчим часом міжнародні банківські групи придбають частки в українських державних банках. У наших найближчих планах - виставити на продаж ПриватБанк, найбільший банківський актив України. Ми вважаємо, що приватизація Приватбанку, якому належить 20 % українського банківського ринку, зацікавить найпрестижніших міжнародних інвесторів, в тому числі з США і ЄС", - розповів глава Національного банку України Кирило Шевченко.

За його словами, зараз відбувається близько 100 судових процесів між ПриватБанком і колишніми власниками Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим. Банкір сподівається, що судові суперечки вдасться завершити до кінця 2021 р.

Нагадаємо:

  • Найбільш ймовірним кандидатом на посаду голови правління Приватбанку є Герхард Бьош, який наразі займає посаду першого заступника голови Райффайзен Банку Аваль. Банкір є “старожилом” банківської системи.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
08.05