Останні новини

ПриватБанк ввів ліміт для карток бізнес-клієнтів: як приймати платежі

Це стосується поповнення з карток інших банків.

Починаючи з 12 березня ПриватБанк ввів обмеження до 30 000 гривень на місяць на поповнення бізнес-карток, а саме корпоративних карток та карток “Ключ до рахунку”. Ліміт не поширюється на операції через розрахунковий рахунок.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу фінустанови.

Читайте також: ЗМІ назвали фаворита на посаду глави ПриватБанку

Обмеження діють лише на Р2Р-поповнення з карток інших банків. При створенні платежів з інших банків на поповнення бізнес-карток клієнтів ПриватБанку сумою понад 30 000 гривень на місяць, банк не зможе прийняти такий платіж. Він буде рекомендувати використовувати для поповнення саме IBAN-номери поточних рахунків клієнтів ПриватБанку.

У банку запевняють, що це це передбачено законодавством про фінмоніторинг, оскільки при зарахуванні коштів на розрахункові рахунки повинно бути зазначено чітке призначення платежу, що не завжди робиться при зарахуванні на картку.

Всі бізнес-клієнти ПриватБанку можуть приймати оплату від покупців і партнерів – клієнтів ПриватБанку і будь-яких інших банків – безпосередньо на поточні рахунки без будь-яких обмежень.

Нагадаємо:

  • Користувачі Приватбанку звинуватили фінустанову в невиправданому урізанні кредитного ліміту. Банк без попередження прибрав можливість виплачувати товари частинами, замість цього пропонуючи кредитування на звичайних умовах.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!


Вийти в ефір
18.05