Останні новини

Приватизація заводу “Більшовик”: з'явилися нові подробиці щодо його продажу

Майно передадуть державній компанії.

Перший київський машинобудівний завод (“Більшовик”) приватизують як земельну ділянку, площею 35 гектарів, з багатомільйонними боргами. Обладнання, яке працює, ймовірніше передадуть “Укроборонпрому”.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на заяву глави Фонду держмайна Дмитра Сенниченка під час онлайн-пресконференції.

Читайте також: Завод "Більшовик" у Києві: відчужені будівлі повернули державі, щоб продати ще раз, але значно дорожче

"Це вже, на жаль, не завод, а територія, 35 гектарів з корпусами, які здаються в оренду", - сказав він.

За його словами, деяке обладнання там ще працює. У процесі приватизації за участю радників проведено огляд всього обладнання, яке задіяне у виробництві і яке не задіяне, але може знадобитися "Укроборонпрому".

"Ми сформували перелік, і все цінне і необхідне буде передано, а об'єкт буде продаватися як територія з боргами 500 млн грн за землю, з податками, з заборгованістю по зарплаті і так далі", - сказав він.

Нагадаємо:

  • Першими на велику приватизацію підуть Об’єднана гірничо-хімічна компанія, завод “Більшовик”, готель “Президент Готель” та 6 державних обленерго. Взагалі на приватизацію повинні віддати близько 1000 підприємств.
  • Верховний Суд повернув незаконно відчужені будівлі Першого київського машинобудівного заводу (“Більшовик”) у склад підприємства. Тепер ці об’єкти шукатимуть законних інвесторів, які зможуть відродити завод.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05