Останні новини

Призначення нового голови Податкової оскаржують: деталі судового позову

Чиновник очолює службу тиждень.

Окружний адміністративний суд міста Києва просять скасувати призначення Олексія Любченка головою Державної податкової служби України. Уряд призначив Любченка на посаду 14 квітня.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на пресслужбу суду.

Читайте також: Зеленський проти ОАСК: чи ліквідує Рада "суд Вовка"?

Крім того, суд просять визнати протиправними дії Комісії з питань вищого корпусу державної служби та Національного агентства України з питань державної служби, які допустили Олексія Любченка до участі у конкурсі на посаду голови Державної податкової служби України, та скасувати рішення Комісії, яким були визначені результати співбесіди з кандидатами та загальний рейтинг кандидатів.

Відповідачами у позові вказані Національне агентство України з питань державної служби, Комісія з питань вищого корпусу державної служби та Кабінет Міністрів України.

Наразі суд вирішує питання відкриття провадження в адміністративній справі.

14 квітня 2021 року Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про призначення з 20 квітня 2021 року Олексія Любченка на посаду голови Державної податкової служби України шляхом укладання контракту строком на 5 років.

Нагадаємо:

  • Кабінет Міністрів України на засіданні 14 квітня прийняв ряд кадрових рішень, в тому числі визначився з головним податківцем країни.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!Вийти в ефір
09.05