Останні новини

Психолог запропонувала дієву методику, яка допоможе полюбити себе та підвищить самооцінку

Важливо, щоб оцінка себе при цьому була об'єктивною.

Психолог, НЛП тренер, гіпнолог та фізіономіст Тетяна Ларіна розповіла, як полюбити себе та свої недоліки, а також дала методику, яка допоможе за короткий проміжок часу підвищити самооцінку.

Про це повідомляє Kyiv Live.

Читайте також: Комаровський розповів, чим небезпечні гаджети для дітей

На думку спеціаліста, люди, як правило, засовують справжнього себе до 'шафи", та всіляко намагаються відповідати якомусь надуманому, вигаданому образу. Намагаючись відстрочити момент справжнього життя, ми будуємо навколо себе фортецю з нав'язаних образів, які постійно бачимо в соціальних мережах та по телебаченню.

Натомість, коли ви бачите людину, самооцінка якої в нормі, то навіть просто знаходитися з нею поряд - неймовірно приємно. Полюбити себе такими, якими ми є, необхідно, адже тільки тоді можна почати жити по-справжньому.

Експерт розповіла, що варто робити для того, аби підвищити свою самооцінку. На думку Тетяни, треба перестати порівнювати себе з іншими та прийняти той факт, що кожна людина унікальна в усіх своїх проявах.

Але є важливий момент: самооцінка має бути об'єктивною. Наприклад, коли ви маєте зайву вагу, яка впливає на стан здоров'я, - це не є добре. І приймаючи себе таким, ви тільки вкорочуєте собі життя. Прислухайтеся до справжнього Я та будьте тим, хто ви є.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/0lPGLSN4IDo" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
08.05