Останні новини

Півтораметрова зірка та 300 іграшок: як виглядає ялинка біля Арки Дружби народів та що там буде

Ялинка біля Арки Дружби народів вже готова і чекає на святкове засвічення

У столиці біля славнозвісної Арки Дружби народів встановили головну прикрасу локації - новорічну ялинку. Локація на Печерську є частиною великого святкового маршруту. На верхівці розмістили півтораметрову класичну різдвяну зірку.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на сайт Печерської РДА.

У адміністрації повідомляють, що ялинка вже повністю готова і лише чекає свого офіційного відкриття, яке пройде 19-го грудня, у День святого Миколая.

До слова, у місті буде створено новорічний маршрут від Арки Дружби народів, через пішохідно-велосипедний міст, парк "Володимирська гірка", Алею художників, Андріївський узвіз та до Контрактової площі. На кожній із локацій будуть передбачені зони для дитячих розваг, як то: ковзанка, 20-метрове оглядове колесо та льодова гірка.

Новорічну красуню біля Арки Дружби народів прикрасили 400 м яскравих гірлянд, 300 іграшок та півтораметрова зірка на верхівці.

Зазначається, що на черзі - монтаж ковзанки.

Ялинка на Печерську.jpg

Ялинка на Печерську 3.jpg

Фото: Печерська РДА

Нагадаємо, таємничий капелюх, який розмістили на верхівці головної ялинки країни на Софійській площі у Києві, днями зняли за допомогою крана. Натомість, на його місці встановлять Вифлеємську зірку до Дня святого Миколая.


Вийти в ефір
17.04