Останні новини

Реальна допомога киянам: результати першого місяця роботи Оперативного штабу Kyiv Live

Протягом місяця з 10 серпня по 10 вересня Оперативний штаб телеканалу Kyiv Live приймав звернення киян на рахунок їх житлових та комунальних проблем, відсутність ремонту у під’їздах та наявність сміття, яке не прибирають комунальники. За результатами першого місяць роботи можна з упевненістю сказати - Оперштаб не просто працює, а й справді вирішує проблеми киян.

Про перемоги розповіли ведучі Оперативного штабу в ефірі програми “Добрий вечір” на телеканалі Kyiv Live.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/R3idDFxV3qY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Незаконна вирубка дерев та будівництво у парку

До Оперштабу звернулись жителі Дніпровського району Києва та розповіли, що у парку імені Андрія Малишка невідомі поставили паркан та почали вирубку дерев. На місце одразу виїхав депутат Київради Сергій Новіков та журналіст Денис Мінін. Чоловіки спортивної статури порвали на депутаті сорочку. На місце був встановлений банер з ніби-то паспортом будівництва. Вже цього ж вечора о 20:30 КМДА видала припис, що паркан треба знести, оскільки будівництво незаконне.

Комунальні платежі для пенсіонерів

До Оперштабу звернулась пенсіонерка Лисенко Надія Тарасівна, яка не розуміла як формуються суми за оплату комунальних послуг. ВОна повідомила, що не має технічної змоги написати звернення до РДА в електронному вигляді, а коли приходила до них, то потрапляла на неприйомний день. Журналістка Оперштабу написала звернення від її імені, отримала відповідь та передала її пенсіонерці.

Двірник влаштував смітник прямло під сходами у під’їзді

У багатоквартирному будинку по вулиці Дегтярівській, 11 двірник під сходами облаштував власну територію. Там він сортував сміття, яке знаходив у контейнерах, а саме картон, пластик, скло і таке інше. Через це у під’їзді почались заводитись щури. Після того як до ЖЕКу зателефонувала ведуча Оперштабу за дві години все прибрали.

Після ремонту тепломереж комунальники “забули” відновити асфальт

По вул. Білецького, 18 у два роки тому у дворі будинку представники ДТЕК "Київські тепломережі" проводили ремонтні роботи тепломереж. Після завершення ремонту труби просто закопали, але про відновлення покриття забули. Через тиждень після звернення Оперштабу одну із ям залатали.

Розбитий ганок під’їзду

По вул. Білецького, 4 жителі скаржилися на ігнорування комунальників розбитого ганку та жахливого стану під’їзду. Наступного дня після звернення Оперштабу Kyiv Live ганок полагодили, а під’їзд прибрали і навіть обіцяли найближчим часом відремонтувати.

Покинуті автівки у дворах

По вул. Донця, 18 на зеленій зоні у дворі стояв давно покинутий “Ланос”, навіть зі спущеними колесами. Жителі звернулися із проблемою до Оперштабу телеканалу, які у свою чергу викликали інспекцію з паркування. Інспектори повідомили про факт господарю автомобіля, але той не відреагував - автівку вивезли.

Брудні викиди у Дніпро

Глядачі повідомили, що під Венеційським мостом в районі гідропарку щоночі зливають брудні воду у метро на надали відеодокази. Журналісти звернулись до КП “Плесо”, яке займається питаннями водойм. Відбулась інспекція та журналістам надіслали відеозвіт. Згодом люди підтвердили, що стоки більше не зливались.

Шприци та гори сміття

По вул. Олексіївський люди скаржились на використані шприци, але ЖЕК не реагував. Після запиту журналістів комунальники прибрали територію за лічені години.

Нагадаємо, Оперативний штаб Kyiv Live - це новий формат на українському телебаченні. Вперше в студії міського каналу вибудовується оперативний центр управління містом, куди кияни мають змогу зателефонувати, написати, надіслати інформацію і включатимуться в ефір з новинами, з проблемами, а ведучі-редактори будуть відправляти журналістів з камерами для допомоги киянам у прямому ефірі.Вийти в ефір