Останні новини

Ретроградний, але не Меркурій: як Сатурн впливатиме на людей у травні

Також відчуватиметься місячне затемнення.

У травні очікується перехід Сатурна до ретроградного руху. Тому розслаблятися протягом місяця не варто, важливо працювати в тому ж темпі, що і раніше.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Instagram астрологині Юлії Погорельченко.

Читайте також: Яке свято 19 квітня: народні прикмети та що не можна робити в цей день

"Травень буде набагато інтенсивніше в плані астрологічних подій. Моя порада: не розслаблятися, а працювати так само в своєму темпі, хто як може, але не гальмувати", – відзначила вона.

Молодик 11 травня перебуватиме в знаці Тельця, а повний місяць 26 травня - у Стрільці. У цей же день буде місячне затемнення, яке відкриє літній коридор затемнень.

Протягом місяця Меркурій буде особливо активний і 4 травня увійде в знак своєї обителі – Близнюки, де пробуде до 12 липня. Так довго він буде перебувати там тому, що з 30 травня увійде у ретроградне положення.

Венера 9 травня теж перейде в Близнюки, а 14 травня Юпітер майже на два місяці вискочить в знак Риби.

Також Сатурн з 23 травня і аж до жовтня буде ретроградним, що змусити нас заново пройти всі свої помилки.

Нагадаємо:

  • В Україну 20-22 квітня прийде новий циклон. Проте холодна погода у більшості областей очікується вже у неділю, 18-го квітня.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є! 

Вийти в ефір
18.05