Явка та порушення
Явка станом на 12:00
Явка станом на 12:00
13,5 %
Порушення у Києві станом на 13:00
Порушення у Києві станом на 13:00
198

Останні новини

Режим, спокій та гімнастика для очей: як підготувати дитину до школи після карантину

Повернення до навчання - завжди стрес для дитини. Особливо після тривалого карантину, який ще й до того передував літнім канікулам. Як допомогти школярам увійти в навчальний рік легче? Kyiv Live розказує.

РЕЖИМ

Після довгого карантину та канікул, дитині необхідний час аби "увійти" в режим. Вкладайте дитину спати раніше і відповідно раніше будіть. Це допоможе зменшити стрес для дитини, коли доведеться рано вставати до школи.

Не змушуйте відразу вставати з ліжка, нехай полежить 10-15 хвилин. Головне, аби прокинулась вона у певний час.

ТАЙМ МЕНЕДЖМЕНТ

Допоможіть дитині повернутися до графіку, коли дитина відвідувала школу. Сніданок через 30-40 хвилин після пробудження, обід орієнтовно після закінчення уроків, вечеря не пізніше за 3-4 години до сну.

Не забувайте про прогулянки на свіжому повітрі та рухливі ігри. 

ГАДЖЕТИ

Зважаючи на нові карантинні реалії, процес навчання частково буде відбуватися онлайн. Навчіть дитину гімнастиці для очей та облаштуйте робоче місце з необхідною відстанню до екрану. Пам'ятайте: рекомендований час перебування за екраном для дітей 7-12 років – 1 година на добу, 12-16 років – 2 години на добу.

ПОМЕНШЕ ПОДІЙ

Початок навчання - це стрес для дитини, отож у перші тижні краще відмовитись від вечірок, кіно, походів до друзів. Якщо ви збираєтесь віддавати своє чадо на гуртки, це краще також не робити відразу після початку навчання. Нехай дитина звикає до ритму і навантажень поступово.

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ

Нагадайте про необхідність носити маски, регулярно мити руки та користуватись антисептиками. Приготуйте запасні маски та дезінфектори для дитини щоб вона почувала себе безпечно.


Вийти в ефір