Останні новини

"РФ розв'язала криваву війну": Хомчак назвав ЗСУ щитом Європи

Наразі ЗСУ активно співпрацюють з НАТО з усіх ключових напрямів.

Головнокомандувач ЗСУ, генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що Збройні сили України за останні роки стали справжнім щитом Європи, а сама країна – активним контрибутором євроатлантичної безпеки.

Про це він повідомив у своєму зверненні з нагоди дня створення Організації Північноатлантичного договору. 

Головнокомандувач Збройних сил, нагадав, що Організацію Північноатлантичного договору було створено 4 квітня 1949 року для встановлення миру і стабільності на планеті після Другої світової війни.

"У лютому 2014 року вперше з повоєнних часів міжнародно визнані кордони в Європі було порушено. Російська Федерація тимчасово окупувала і спробувала незаконно анексувати Крим і Севастополь, окупувала частину території суверенної держави і розв'язала криваву війну", – йдеться в повідомленні.

За його словами, те, що трапилося, не тільки об'єднало українців, а й переконало в необхідності вступу до Північноатлантичного альянсу.

118622-1_large.jpeg

Руслан Хомчак. Фото: Слово і Діло

Хомчак додав, що наразі ЗСУ активно співпрацюють з НАТО з усіх ключових напрямів оборонної реформи.

"Вступ нашої держави до НАТО зміцнить не тільки Україну – він так само посилить Організацію Північноатлантичного договору. За останні роки ЗСУ стали справжнім щитом Європи, а наша країна – активним контрибутором євроатлантичної безпеки. Вітаю партнерів з річницею створення Альянсу і бажаю, щоб мир і стабільність у всьому світі було відновлено", – резюмував головнокомандувач ЗСУ.

Нагадаємо:

  • Україна має провести спільні навчання із Північноатлантичним альянсом на тлі провокативних дій російських окупантів на Донбасі. Спільні заходи з НАТО можуть стати одним зі шляхів покращення безпекової ситуації. 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Теги:
Вийти в ефір
18.05