Останні новини

Рибам - вечора п'ятниці замість четверга, Водоліям - аби все було "класненько": гороскоп на 19 листопада

Поки Мінцифри анонсує революційні зміни, що дозволять на раз-два прописатися в Києві, а ФОПи виборюють право на життя, гороскопи на нашому сайті залишаються унікальними. Усе, що віщують зірки 19 листопада, ми передаємо із 100% точністю.

Kyiv Live дізнається астрологічну істину з першоджерел.

гороскоп (2).jpg

Овен

19 листопада ігноруйте провокації. Хто б не хотів вас засмутити, налаштовуйтеся на веселу хвилю. Вразьте світ своїми витівками!

Телець

Оминайте брехливих заздрісників. Цього дня вам доведеться почути багато ласкавих слів, але скорчіть підозрілу міну та скажіть:"десь я вже це чув/ла, десь бачив/ла". Зірки гарантують, що 9 з 10 хейтерів швидко зникнуть з горизонту.

Близнюки

19 листопада вам випаде шалений день. Скажіть оточуючим не зважати на ваш нервовий сміх - для вас це вже як норма. А якщо не можна уникнути панічної атаки - нападайте першими.

Рак

Вам захочеться шоколаду, трохи романтики та часткову втрату пам'яті. Можливо, від того скільки шоколаду ви з'їли.

Лев

Ваша настирність знову всіх врятує. Обітріть чоло та переможно скажіть скептикам:

"Хто тут обіцяв і все порішав? Ну я". Та скромно налийте ігристого за власну перемогу.

Діва

Іноді люди не розуміють натяків. Посадіть їх перед собою, подивіться в очі та чітко скажіть:

"Робіть, як я скажу, і буде вам щастя і гроші? Копіш?"

Якщо не "коплять", повторіть три рази на день перед їжею.

Терези

Ви могли помітити, що на вулиці морозно. Якщо на 19 листопада у вас були плани, зірки радять їх відкласти. У їхній небесній сфері, звісно, теж -100500 градусів, а то й більше, та навіть вони раді залізти під ковдру та нікуди не ходити. Зіркам добре - їм нікуди не треба, але небеса й вам не радять покидати налаштоване гніздечко.

Скорпіон

Віщування для вас на четвер, 19 листопада, можна помістити у трьох словах:"Треба послухати Стрикала". Якщо такі думки раптово напосідають на вас, не опирайтеся їм. Проколіть брову, купіть яхту, або скажіть, що все вирішено - цей день для вас.

Стрілець

Доля довго випробовувала вас, але ви як Ланістер - повернули їй борги. Тож можете пишатися своєю витримкою, і радіти, що з сім'єю Левів з бестселеру Джорджа Мартіна у вас лише це спільне. Ну, можливо, ще любов до сарказму й випивки, але хто без гріха?

Козеріг

Якщо ваше місце сили - це офіс і 19 листопада захотілося чогось дурненького - вперед! Можете, як експрем'єр-міністр Британії, приїхати на роботу на велосипеді. Можете навіть так поїздити коридорами. Врешті-решт, хто тут бос?

Водолій

Якщо Водолії хочуть чогось класненького, доля підносить їм це на тарілочці. А якщо ви за щось серйозно беретеся - воу, воу, полегше, дайте решті відійти на безпечну відстань.

Риби

Мрії здійснюються, запевнили нас зірки на ваш рахунок. І якщо вам хочеться вечора п'ятниці замість ранку четверга, то так тому й бути. Час і простір поняття відносні, і саме це можна сказати начальнику на закиди чого ви прийшли пізно і у коктельній сукні. Навіть якщо ви Олег.

Нагадаємо, український співак MELOVIN шокував "шаленим" вчинком своїх прихильників. Артист повністю поголив брови.

Вийти в ефір
24.11