Останні новини

"Роблять стільки уколів, що немає на чому сидіти": 90-річний Чапкіс розповів причину своєї повторної шпиталізації

Коронавірусу у хореографа знову не виявили

Відомий український артист та хореограф Григорій Чапкіс, котрий днями повторно потрапив до лікарні, повідомив причину такої несподіваної шпиталізації. Зізнається, що "бешкетують легені", проте, тест на коронавірус вкотре негативний.

Про це повідомляє Kyiv Live із посиланням на видання Гордон, якому Чапкіс дав коментар.чапкис.jpg

"З 12-ї міськлікарні мене виписали в перших числах січня, щоб я продовжував лікування вдома під наглядом лікаря поліклініки. Коли я пішов туди оформлятися, лікарі переглянули мою справу і сказали, що запалення легенів триває і мене треба негайно госпіталізувати. Таким чином, я втретє потрапив до лікарні. Тепер лежу в Феофанії в третьому корпусі. Лежу один в палаті, ізольований від усіх. А коронавірусу у мене немає. Знову взяли тест — він дав негативний результат. Температура, пульс, тиск в нормі. А ось легені бешкетують",- зізнається 90-річний артист.

Хореограф поділився із фанатами своїми лікарняними буднями, зазначив, що не має апетиту, не хоче ні їсти, ні пити, хоча йому це зараз вкрай необхідно. За його словами, його "годують" ліками та роблять багато уколів, що "вже сидіти немає на чому". Скільки Григорію Чапкісу ще перебувати у лікарні - невідомо.

"Я вдячний всім, хто про мене піклується, пам'ятає. Єдине, що мене ще тримає на цій землі, — дзвінки друзів і знайомих. Це найкращі ліки. Мене в найважчу хвилину підтримав ректор (Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор) Огнев'юк. Я всім так вдячний! Скільки я тут буду лежати, не знаю",- додав Чапкіс.

Нагадаємо, Григорій Чапкіс 7 січня знову потрапив до лікарні. До слова, вже вдруге за останні два місяці, у грудні його шпиталізували із двобічним запаленням легенів.

Вийти в ефір
22.04