Останні новини

Роблю це з 19 років: Андре Тан поділився секретами молодості

Модел'єр розповів, що допомагає йому зберігати молодий вигляд

Андре Тан з кожним роком все гарнішає і гарнішає, незважаючи на свій 38-річний вік. Генетична схильність або хірургічне втручання? Модельєр поділився секретом зі своїми шанувальниками.

"Я з 19 років займався сахаджа-йогою, зараз більше перейшов на цигун, тому що це більш чоловічі практики і вони мені більше зараз підходять. Я зараз як вагітна жінка - виношую нового себе. І мені здається зараз якраз під час пандемії кожен з нас повинен поміняти повністю свої цінності та перепрошити всі клітини мозку та всього організму", - прокоментував модел'єр.

Також він зазначив, що ми зараз переходимо на нову інформаційну платформу, тому дуже важливо перебудовуватися на новий лад, щоб встигати за часом. Через це, наголошує Андре Тан, всі повинні займатися практиками.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/U_4mOwCqY2M" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

"У мене раніше на кожного була своя оцінка: добре чи погано. Зараз у мене нейтральна оцінка, тобто я до всіх ставлюся однаково. І мені здається, що потрібно ні до чого не прив'язуватися", - зізнався модел'єр.

Нагадаємо:

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Kyiv Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
14.04