Останні новини

Роботу Мінагрополітики поновлюють: скільки коштів виділили

Міністерство від'єднали від Мінекономіки ще минулого року.

Президент Володимир Зеленський підписав закон про зміни до державного бюджету на 2021 рік щодо фінансування Міністерства аграрної політики та продовольства. Роботу міністерства розблокували та направили до нього 6,8 млрд гривень.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Офіс президента.

Читайте також: Кабмін запроваджує субсидії для фермерів-початківців: які умови та суми

У грудні 2020 року парламент призначив Романа Лещенка міністром аграрної політики та продовольства, а Кабінет Міністрів скасував рішення про приєднання Міністерства аграрної політики та продовольства до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Відповідно, новим законом зменшились видатки Мінекономіки на 6,4 млрд грн та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів - на 434 млн грн. Від Мінекономіки до Мінагрополітики перерозподіляються обсяги надання та повернення кредитів фермерським господарствам у сумі 50 млн грн.

Кабмін за місяць з дня набрання чинності законом має забезпечити передачу будівлі за адресою: вулиця Хрещатик, 24 у Києві, Міністерству аграрної політики та продовольства.

Нагадаємо:

  • 27 квітня Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт № 5104, яким запроваджується страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою. З остаточним прийняттям закону у державі відбудеться перезапуск системи агрострахування.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
17.05