Останні новини

Roshen купила Палац культури ім. Корольова на Борщагівці за 66 мільйонів: для чого

Як місце розташування нового концертного залу розглядалися кілька ділянок.

Кондитерська корпорація Roshen почала масштабний соціально-культурний проект зі створення багатофункціонального концертного залу міжнародного класу. Для цієї мети був куплений Палац культури ім. С.П. Королева за 66,4 млн грн.

Про це повідомляє "ИНТЕРФАКС-УКРАИНА".

Як місце розташування нового концертного залу розглядалися кілька ділянок, кожен з яких мав свої плюси і мінуси. Оптимальним місцем для нового концертного залу став виставлений на продаж на торговельному майданчику сетах Палац культури ім. С.П.Корольова - нежитлова будівля загальною площею 5727,2 кв. м на вул. Василенко Миколи, 15-А.

Згідно з інформацією на сайті сетах, угода відбулася 31 серпня. Вартість об'єкту склала 66,38 млн грн.

"Концертні зали - це культурна інфраструктура поза часом. У той же час в Києві досі немає концертного залу, який би відповідав сучасним міжнародним стандартам. Той нечисленний комплекс українських концертних залів, створений в радянську епоху, фізично і морально застарів. Київ заслуговує на концертний зал світового рівня. Планується, що концертний зал буде створений як нова архітектурна пам'ятка і зможе стати пам'яткою не тільки національного, а й міжнародного значення", - зазначили в корпорації.

Як відзначають в Roshen, найближчим часом буде проведена презентація проекту з докладною інформацією.

Нагадаємо, у столичному Музеї Булгакова змінили айдентику. Тепер на лого та сувенірній продукції будуть використовувати колір улюбленої лампи автора "Майстра й Маргарити".

Вийти в ефір
07.03