Останні новини

Російські хакери зламали базу даних поліції Вашингтона і вимагають викуп

Який саме "рахунок" виставили кіберзлочинці за повернення даних - невідомо.

Російські хакери з угруповання "Бабук" (The Babuk group) отримали доступ до бази даних поліції Вашингтона, округ Колумбія, США. Вони погрожують поділитися інформацією із злочинними бандами, якщо не отримають викуп.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на повідомлення поліції повідомляє Sky News.

Читайте також: Київський крипто-крадій хакер розробив програму для перекачування грошей

Зазначається, що російськомовний синдикат заявив про викрадення конфіденційних даних, в тому числі й про інформаторів поліції. Кіберзлочинці розмістили скриншоти на своєму веб-сайті в "даркнеті" на підтвердження викрадення понад 250 гігабайт даних.

Подробиці зламу були розкриті у понеділок, 26 квітня, відділом поліції округу Колумбія, який попросив ФБР розслідувати "несанкціонований доступ" до його комп'ютерної мережі. Поки не було жодних ознак того, що це вплинуло на будь-які поліцейські операції.

Хакерська банда "Бабук", яка є відносно новим угрупованням вимагачів, заявила на своєму веб-сайті, що "завантажила достатню кількість інформації" з бази даних. Вона дала поліції округу Колумбія три дні, щоб зв'язатися з нею, інакше злочинці погрожують зв'язатися з бандами з метою видати інформаторів.

Хакери.jpeg

Фото: pexels

Оприлюднені хакерами скриншоти показують, що вони отримали дані з чотирьох комп'ютерів, включаючи звіти розвідки, інформацію про конфлікти банд, листування у в'язницях та інші адміністративні файли.

У відділі поліції Вашингтона, округ Колумбія, заявили, що сприймають загрозу серйозно.

"Ми знаємо про несанкціонований доступ до нашого сервера. Поки ми визначаємо всю повноту втручання і продовжуємо перевіряти активність, ми залучили ФБР для повного розслідування цього випадку", - йдеться у заяві поліції.

На одному із зображень, розміщених в Інтернеті хакерами, було показано текстовий документ на комп’ютері під назвою "Як відновити файли". Такі документи, зазвичай, містять вказівки про те, як зв’язатись із злочинцями-вимагачами для передачі викупу і отримання програмних ключів для дешифрування викрадених даних.

Нагадаємо:

  • По всьому світу зафіксували масштабні кібератаки на пристрої QNAP. Метою хакерів стали електронні гаманці користувачів гаджетів. Департамент кіберполіції дав рекомендації користувачам операційної системи.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram Новини Live. А от бекстейдж та життя каналу без прикрас можна побачити в Instagram. Прямі трансляції та цікаві гості вже чекають на вас у Facebook. P.S. Tik Tok в нас також є!

Вийти в ефір
09.05